środa, 9 sierpnia 2017

konkurs :)

O wow!
Ależ nas długo tutaj nie było! Nic więc dziwnego, że zaczynamy z przytupem!


Specjalnie dla Was, razem z Wydawnictwem TADAM, organizujemy konkurs, w którym do wygrania są aż trzy zestawy nagród! Tak jest, wygrywają aż trzy osoby :)

Zawartość zestawu to:

  • czaderska książeczka o pewnym lisie, który postanowił wszystkich ładnie ubrać (już wiecie teraz czemu Buba postanowiła włączyć się w ten konkurs? Mamy podobne priorytety ;) )  "Pan Elegant Lis" autorstwa Adama Święckiego
  • -bubowa mega wygodna czapa, uszyta wedle indywidualnego wymiaru głowy, w dowolnym kolorze :)


Konkurs zorganizowany jest dla fanów/przyjaciół Wydawnictwa TADAM oraz Buby :)


A co trzeba zrobić?
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie komu chcielibyście sprezentować taki czaderski zestaw (odpowiedzi zostawcie pod grafiką konkursową na facebooku)REGULAMIN (bez niego ani rusz)
konkurs przeprowadzony na portalu Facebook

1. Organizatorami konkursu są Buba i Wydawnictwo TADAM

2. Konkurs trwa od 09.08.2017 do 23.08.2017 włącznie

3. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które polubiły profile Facebookowe Organizatorów konkursu

4. Uczestnicy w czasie trwania konkursu zostawią pod postem konkursowym komentarz odpowiadający na pytanie konkursowe: „Komu sprezentujesz wygraną w konkursie książeczkę „Pan Elegant Lis” autorstwa Adama Święckiego oraz bubową czapę”

5. W konkursie można wziąć udział tylko jeden raz. Pod uwagę zostanie wzięty tylko jeden komentarz każdego z Uczestników

6. Organizatorzy konkursu (po jednym przedstawicielu z każdej firmy), po jego zakończeniu wybiorą 3 najbardziej kreatywne komentarze, których Autorzy otrzymają nagrody. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 24.08.2017

7. Nagrody w konkursie mogą zostać wysłane tylko na terenie Polski poprzez Pocztę Polską

8. Organizatorzy konkursu zastrzegają, że NIE JEST WARUNKIEM KONIECZNYM oznaczanie innych osób w komentarzach konkursowych.

9. Organizatorzy konkursu informują, że promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana. Serwisu Facebook jest całkowicie zwolniony z odpowiedzialności.

No i pozostaje nam życzyć powodzenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz