sobota, 27 czerwca 2015

każdy lubi zoo, ot co!

Jak wyżej :) Każdy lubi zoo. Przekonałem się o tym, po mojej pierwszej w nim wizycie (Zoo w Oliwie zdecydowanie rządzi! Jeśli chcecie poczytać o nim więcej, to możecie TUTAJ). Co prawda jestem prawie na pewno przekonany, że rodzice i ja lubimy zoo z zupełnie innych powodów, bo oni z jakiegoś powodu zwracali uwagę na zwierzęta, podczas gdy ja rozkoszowałem się cudownym ogrodzeniem z łańcuchami tuż niedaleko wejścia, to mimo tego i tak bawiliśmy się przednio :)


Standardowo mam dla Was fotki. Wiem, że zdecydowanie bardziej wolicie je oglądać, niż mnie czytać, dlatego ustępuję pola obrazom, a sam udaję się na zasłużoną drzemkę (przynajmniej moim zdaniem :P). Aha! Musicie też wiedzieć, że w tym zoo byliśmy już jakiś czas temu, ale sami wiecie, jak trudno w dzisiejszych czasach być na bieżąco :P :P


Z tymi fotkami to też jest tak, że nie powstało ich znowu tak dużo. A wiecie dlaczego? Bo po prostu nie było czasu. Byliśmy wszędzie, obejrzeliśmy wszystko, biegaliśmy, skakaliśmy, sami widzicie, że wspinaliśmy się też na żubra. Kto by tam pamiętał o robieniu zdjęć :P No ale nic to, mam nadzieję, że te, co są, podobają Wam się, bo mi wielce.
Ah, ah! Muszę jeszcze dodać, że uwielbiam fakt, że moja mama szyje! No bo wiadomo, że moja cudna bluza, to właśnie Buba. Wiadomo :)
Ale też fakt, że mama szyje oznacza, że mogła wyszyć bardzo fajową znajomość, z takimi uzdolnionymi ludźmi, którzy dla nas z kolei wyszyli takie szałowe nerki. Bo na pewno zwróciliście na nie uwagę :) Małpki, jak przystało na wizytę w zoo, dla całej rodzinki. Bomba! Anacomito?, dajecie radę!


12 komentarzy:

 1. pewnie, że każdy lubi zoo :) nasza Maja jest jeszcze za mała, ale na pewno jak troszkę podrośnie obieramy kurs na najbliższe zoo :) nie wiem kto będzie miał większą frajdę my czy ona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas też było wielkie oczekiwanie kiedy wreszcie odbędziemy wycieczkę do zoo :)

   Usuń
 2. Piękne mordki! A nereczki macie przednie! :) buziole

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) prawda, że przednie nereczki? :) A tatusiek tak się zarzekał, że nerek nosić nie będzie :) A potem sama widzisz :P

   Usuń
  2. Tatusiowie tak mają : nieeee, weź nie będę nosił tej bluzki.... (tydzien pozniej) i co, fajna ta bluzka, ładny ma kolor :)

   Usuń
  3. albo, tak rzucone od niechcenia "kup drugą" :P

   Usuń
 3. Och na zoo to nas nie trzeba długo namawiać w każdym niemal miejscu zwiedzamy :) Ale w Gdańsku jeszcze nie byliśmy, chociaż korci nas też Fokarium na Helu aby pokazać maluchom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w Gdańsku jest piękne zoo, które opiekuje się zwierzakami :) W fokarium nigdy nie byliśmy, ale kto wie :)

   Usuń
  2. Ja w Jastarni mierzyłam plażę na studiach ;) Więc i fokarium odwiedziliśmy przy okazji, myślę, że maluchom by się spodobały zwłaszcza pokazy foczek :D

   Usuń
  3. Ja w Jastarni mierzyłam plażę na studiach :) Więc i fokarium przy okazji odwiedziłam. Myślę, że maluchom spodobałyby się zwłaszcza pokazy foczek :D

   Usuń
  4. w zoo też foczki nieźle pokazują :) :)

   Usuń
 4. I my lubimy ZOO. My blisko więc często zaglądamy ;-)
  A Wy cudowni :-*

  OdpowiedzUsuń