piątek, 20 marca 2015

ej! nie idź spać!

Ej! Młody! Nie idź spać! Musimy to posprzątać! Tak, tak, tu mama :) Młody śpi, a ja postanowiłam go podkablować. Bo spać poszedł i ani myślał sprzątnąć. Wręcz pewna jestem nawet, że już obmyślił, że jak się obudzi, to nabałagani więcej. Faceci... to nie mija z wiekiem. Uwierzcie mi.

A ja postanowiłam obfotografować całe zajście, udokumentować sytuację, żeby potem nie było, że "nie sprzątałem, bo zawsze sprzątały gnomy jakieś, czy inne krasnoludki. Bo szedłem spać, a pobudka już była na nową, czystą rzeczywistość". 
Młody patrz: sytuacja zastana, pozostawiona i oczekująca :) Zaraz po chodzeniu, uczymy się sprzątać zabawki! W końcu mama potrzebuje miejsca na swoje :)A właśnie. Sprawa butów... same tu nie przyszły :) :) Nastąpił proces przefruwania, na moich własnych oczach, mojej własnej podłodze, moich własnych butów i za sprawą mojego własnego dziecka. Okazuje się, że jest to jedna z lepszych zabawek... Dlatego właśnie mama, jako ta kochająca dziecko swe, młodego w sensie, chcąca dać mu dużo dobrego i wiele szczęścia, jedzie po nowe buty dla siebie. Jeśli trzeba się poświęcić i kupić kilka nowych par, to trudno... wszystko dla dobra dziecka!

6 komentarzy:

 1. Dzieci to mistrzowie bałaganu, pokój 5 min po przebudzeniu się syna wygląda jak by bomba wybuchła! Jak takie małe rączki mogą tak szybko bałaganić? Ja przyłapałam wczoraj syna wędrującego wzdłuż łóżka z moimi szpilkami (które były ukryte w szafie)?! Nie wiem, nie rozumiem, nie ogarniam?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehehehe :) :) no właśnie. Dzieci potrafią znaleźć rzeczy ukryte na samym dnie domu :P :P Szkoda, że z wiekiem ta umiejętność zanika :P

   Usuń
 2. Twój bałagan wygląda jakby już był uporządkowany! :)
  Ładnie bałagani Stasio :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to się nazywa sztuka telefonicznej fotografii :) :) I kadrowania :) :) :) Ale fakt, ostatnio zauważyłam, że ten bałagan, jaki się wytwarza (ale tylko w strefie Stasia :P ) jest dosyć artystyczny. Bo na ten przykład już moja łazienka... cóż :P :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak dobrze na tym świecie nie ma! Chcialas dziecię to sprzataj :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a mogliśmy się zabezpieczać :P :P :P

   Usuń